Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... OUG 115/2004 privind salarizarea si alte drepturi ale ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

OUG 115/2004 privind salarizarea si alte drepturi ale personalului contractual din unitatile sanitare publice din sectorul sanitar

cadrele medicale si personalul auxiliar din Unitatile de Asistenta Medico-Sociala beneficiaza de aceasta lege,mentionez ca Unitatea se afla in subordinea primariei locale
Raspunsul este afirmativ.
multumesc